„Ezt ki kell tennünk az útból”: a Clippers zsinórban harmadik meccset veszít

Mielőtt csütörtök este elhagyták volna a Paycom Center párnázott öltözőjét, az előszezoni címre vonatkozó küldetésük fényét átmenetileg beárnyékolta a 2-3-as rajt, amikor a Clippers meggyőződött arról, hogy a szezon után egy hét sem elég ahhoz, hogy pánikba essen. .
Mindezt és még sok mást is vizsgálnak, miután 118-110-re elveszítették a Thundert, a két lábon járó csapatot, amely várhatóan jövő nyáron vezeti a draftlottót.
Nem szokatlan, hogy a Clippers védője, Norman Powell lassan kezdi a szezont, de a csapat reméli, hogy Kawhi Leonard nélkül is gyorsan meg tudja változtatni a helyzetet.
A Clippers és veteránjaik megpróbáltak messzire nézni három meccsen át tartó vereség sorozatuk során, és elismerték, hogy Kawhi Leonard státusza még mindig ismeretlen, Marcus Morris Sr pedig még mindig távol van a csapattól, gyászolva egy szeretett személy elvesztését.
„A lehető leggyorsabban ki kell szednünk ezt” – mondta Reggie Jackson biztonsági őr. „Szerintem az a szépsége, hogy öregszünk és több szezont játszunk, hogy tudjuk, hogy sok időnk van még hátra, így nem kell feltétlenül pánikba esnünk, de kétségbeesetten mindent bele kell adnunk.”
George elmondta, hogy az elmúlt négy nap nagy részében ágyhoz kötött, alig vagy egyáltalán nem gyakorolt ​​reggeli lövőedzést, és még mindig 10 pontnál, 7 lepattanónál és 3 gólpassznál tart 31 perc alatt. Reméli, hogy a legmaradandóbb hozzájárulása az lesz, ha utólag megszólal, és hangot ad csapattársainak aggodalmának a csapat edzésintenzitása és összpontosítása miatt.
„Jelenleg ez a prioritás” – mondta George. „Ez nem sürgős, hanem a megfelelő szokások kialakításának szükségessége. Nem leszünk tökéletesek, mindig vannak dolgok, amiket minden este jobban tudunk csinálni, de abban a tekintetben, hogy mit kell kezdenünk. Nem követheti el ugyanazokat a hibákat estéről estére, el kell kezdenünk azt a csapatot építeni, amelyik lenni szeretnénk, és most kezdjük el építeni azt a csapatot.”
Kitért arra, hogy a Clippers „ismétlődő” és ugyanazokat a hibákat követi el, túl sok támadólepattanót (13, 21 a Thundernél), túl sok gólpasszt (20, 31) és túl sok kommunikációs akadályt enged meg. „Pi határozottan üzenetet adott nekünk” – mondta Jackson, aki 18 pontot szerzett, és a legjobbnak tűnt ebben a szezonban. „Folytatnunk kell a jó szokások kialakítását. Tudod, hogy ez egy maraton, de nem várhatunk túl sokáig, hogy visszaállítsuk a hajót.
A Clippers 18 pontos hátrányban volt az első félidőben, de Jackson, John Wall és Terensman vezetésével folytatódott a második negyed, ami csökkentette a különbséget, és a harmadikban 7 pontos előnyt épített ki. Ebben az idényben először minden védő együtt dolgozott, Norman Powell rosszul kezdett, és megdöntötte Kenrich Williamst, aki 21 pontot szerzett 9/15 lövésnél.
Luke Kennard 10 pontot szerzett a padról. Mann 6 pontot dobott, többet, mint saját maga, Wall pedig 17 pontot. A Clippers 17 ponttal vezetett a Thunder ellen Wall 11 perce alatt az első félidőben. Wall második félidei átmenetei olyan fergetegesek voltak, hogy egy NBA-felderítő, aki a meccset nézte, azt mondta, úgy néz ki, mint „az öreg John Wall Washingtonban”.
Aztán, mint az ígéretes 2-0-s szezonkezdetük, minden szétesett két percen belül, sorozatos labdát szereztek egy támadófaulttal, egy gólpasszal, egy második támadófaulttal, egy újabb passzal, egy harmadik támadófaulttal, és igazolvány kitöltése. . .
A Clippers mélysége lehetővé teszi, hogy levegyék Kawhi Leonardot a kispadról, és több tucat összeállításban játszanak, miközben a címvédők építésére összpontosítanak.
„Okosabban kell játszanunk” – mondta a center, Ivica Zubac, akinek 18 lepattanója és 12 pontja van. „Korlátoznunk kell a veszteségeket, javítanunk kell a lepattanókon, festenünk, védekezni kell.
„Nincs ok arra, hogy ne jöhetnénk ide és nyerhetnénk meg ezeket a meccseket, függetlenül attól, hogy ki esik ki a meccsből. Nekem úgy tűnik, hogy még mindig messze vagyunk attól, amit szeretnénk, de ez még mindig az ötödik meccs, sok idő.
Wall érezte, hogy a csapat a gyakorlatban megmutatta, mire képes, és hangsúlyozta az általa védekező kommunikációt. De a játékban a szavak eltűnnek, ha rájuk mutatják az ujjat.
"Még mindig túl korai, még 2-3 óra, de sürgősnek kell éreznünk magunkat… soha nem lehet utolérni" - mondta Wall. „Bárkit is állítunk pályára, mindig legyen esélyünk a győzelemre, hiszek benne, és nem hiszem, hogy sikerült.”
Ki a Clippers öt meccs után? „Úgy értem, mindazzal, ami történik, nehéz valamit megérteni” – mondta Tyronne Liu edző. – Ezt most nehéz megérteni.
A SoCal High School Athletic Experience-nek szentelt Prep Rally pontszámokat, történeteket és a kulisszák mögé tekinthet be, hogy mitől olyan népszerű az előkészítő atlétika.
Andrew Grave a Los Angeles Times Clippers beat írója. A The New York Timeshoz csatlakozott, miután az Oregoni Egyetemen amerikai futballról és atlétikáról tudósított. Az Oregoni Egyetemen végzett, és az Oregon partvidékén nőtt fel.

Feladás időpontja: 2022. november 01