A Clippers Suns elleni veresége megkérdőjelezi az NBA-bajnoki reményeket

Kawhi Leonard és Paul George megközelítette a középmezőnyt a vasárnap esti rajt előtt a Crypto.com arénában, az egyik erős, a másik megszólalni készül. A Clippers sztárjait megkérték, hogy szóljanak a közönséghez a csapat első meccse előtt, George pedig rövid volt, amikor Leonard bólintott.
Ahogy az egész vasárnap látható volt, a Clippers küzdött, hogy lépést tartson a Phoenixszel a 112–95-re elveszített meccsen, és a 2. meccsen a Clippersnek válaszolnia kellett néhány kérdésre, mielőtt a bajnokságról álmodozott.
Bár Reggie Jackson sorozatban harmadik meccsét kezdte, John Wall a harmadik negyedet egy kezdőponttal nyitotta, és Wall percek alatt majdnem kiegyenlített Jacksonnal.
Paul George 40 ponttal végzett Kawhi Leonard és John Wall nélkül, a Clippers pedig késleltette csúcspontját a Sacramento Kings elleni győzelemben.
Hogyan egyensúlyoz a Clippers a kezdő centerük, Ivica Zubacot használva azzal a gyakorisággal, amikor kisebb csapatra cserélik? A hagyományos nagy korongokat az egész meccsen használva a Phoenix megfojtotta a Clipperst az első félidő lepattanóiért, így 20 pontos előnyt szerzett, kezdőjük Deandre Ayton egyszer sikeresen elkapta a labdát Jacksontól.
A legfontosabb talán az, hogy ez egy példa a gyors elfáradásra, vagy a Clippers nem veszi figyelembe Tyrone Liu edző holtszezoni utasítását, miszerint minden tehetségük ellenére sem adják ki a maximumot, ha nem adnak bele mindent?
„Nem lehet így kezdeni a játékot, különösen, ha védekező mentalitással akarunk kezdeni” – mondta Liu. „Nincs mentség arra, hogy egymás ellen játszunk. Mindenki egymás után játszik. Jobbá kell válnunk.
John Wall azt mondja, jól érzi magát fizikálisan, és jól is játszik, „kivéve Shaq szabaddobásait”.
A Clippers egy gyenge első félidőben veszített, a második félidőben pedig a Phoenix gyorsan visszautasított minden visszatérési kísérletet, Devin Booker 35 ponttal és 16 lehetőséggel vezetett.
George ugyanígy kritizálta a védelmet – azt mondta, hogy a labda elleni védekezés szívás, a labda nélküli védelem pedig szívás.
Leonard a második meccsét játszotta a szezonban, amelyen 21 percet játszott, 11 pontot, 6 lepattanót és 2 gólpasszt jegyzett, 7 ponttal a szabaddobásvonalhoz közel. Egy este azután, hogy George 39 perc alatt 40-et szerzett Sacramento legyőzésével, 34 percet játszott és 16 pontot szerzett.
Jackson nem szerzett gólt, 24 perc alatt ötször kihagyta és két gólpasszt is adott. Wall a második félidő elején kezdett bemelegíteni az alapvonalon, Wall pedig George és Leonard mellett átvette az első számú labdakezelőt. Egy este Wall legjelentősebb hozzájárulása a sacramentói fegyverszünet alatt egy mellékállású tanácsadó volt Norman Powellnek, amikor a kezdő hátvéd 3:18 volt a szezon elején – mondta Liu a kezdőrúgás előtt.
„Norm nem volt elégedett magával, de [Wall] Normhoz beszélt, és csak annyit mondott: „Játssz tovább, játssz tovább!” – mondta Liu a játék kezdete előtt.
„Ha helyesen és agresszív módon lő, minden rendben van. Nem fogsz minden lövést kihagyni."
- Tudod, Michael Jordan és én nem csinálunk minden lövést, tudod? – mondta Lou Powell. – És mi vagyunk a legjobb kettő a világon, szóval folytatnod kell, tudod?
Powell a 9-ből 4-et ment el, megfogadva Liu tanácsát, hogy maradjon agresszív, ami néha működött – lefeküdt és kihagyta Leonard könnyű átmenetét a harmadik negyedben – néha nem – megpróbálta kihozni a labdát. Átadták Zubaknak fojtogatásra.
Lou-nak nem kellett szólnia Wallnak, hogy nyomuljon tovább. A Clippers 11-0-ra alulmaradt, és a meccs első három percében nem szerzett gólt, és amikor Wall pályára lépett az első nyolc percben, Booker 14-10-re verte a Clipperst, ezzel még tovább növelve a Suns előnyét. .
A Clippers mélysége lehetővé teszi, hogy levegyék Kawhi Leonardot a kispadról, és több tucat összeállításban játszanak, miközben a címvédők építésére összpontosítanak.
A fal biztosította a hiányzó sort. Az első passz tökéletes passz volt George-nak egy dunkért. Első szünete egy teljes pályás rohanás volt, Wall próbálta a derekára tenni a labdát, és a visszaesés ellenére bátor volt. Wall nem volt tökéletes, 5 szabaddobásból 1-et lőtt, de 12 lövésből 7-nél 17 pont volt.
Leonard 7 percet játszott a harmadik negyedben, így folytatta első meccsének mintáját a kispadon, ahol három, egyenként körülbelül 7 perces részben cserélt – az első félidő felénél, majd a harmadikban. fél. Záró percek.
A SoCal High School Athletic Experience-nek szentelt Prep Rally pontszámokat, történeteket és a kulisszák mögé tekinthet be, hogy mitől olyan népszerű az előkészítő atlétika.
Andrew Grave a Los Angeles Times Clippers beat írója. A The New York Timeshoz csatlakozott, miután az Oregoni Egyetemen amerikai futballról és atlétikáról tudósított. Az Oregoni Egyetemen végzett, és az Oregon partvidékén nőtt fel.

Feladás időpontja: 2022.10.25